Indikátor WQ-2 pre obchodné váženie

Kód: 13439
Neohodnotené
€219 €262,80 vrátane DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Indikátor WQ-2 pre obchodné váženie je primárne určený pre váženie v rôznych priemyslových aplikáciách. Veľkou výhodou je že sa dá k nemu pripojiť reléový modul, ktorý spolu s funkciou limitného váženia dokáže automaticky odpojiť/spojiť elektrický obvod. Jednotka je teda využiteľná pri rôznych automatických a poloautomatických plniacich zariadeniach napr. pri plnení zásobníkov do automatov na mlieko. Schválené pre obchodné váženie - overiteľný. Dostupnosť: do 2-4 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis


Indikátor WQ-2 pre obchodné váženie

Indikátor WQ-2 pre obchodné váženie je primárne určený pre váženie v rôznych priemyslových aplikáciách. Veľkou výhodou je že sa dá k nemu pripojiť reléový modul, ktorý spolu s funkciou limitného váženia dokáže automaticky odpojiť/spojiť elektrický obvod. Jednotka je teda využiteľná pri rôznych automatických a poloautomatických plniacich zariadeniach napr. pri plnení zásobníkov do automatov na mlieko. Schválené pre obchodné váženie - overiteľný.


Charakteristika:

Kompaktný a jednoduchý indikátor Klávesnica - 12 funkcií
Funkcia HOLD (dynamické váženie) 3 režimy (pri dosiahnutí maxima bez ustálenia, pri dosiahnutí maxima pri ustálení, pri ustálení maxima a následná hodnota pri zmene 10 dielikov)
Počítací režim 
Režim sčítania hmotnosti alebo kusov
Limitné váženie i v
počítacom režime 
RS-232 pre pripojenie tlačiarne, PC alebo prídavného displeja
Nastavenie 15 stupňov filtrácie pre vyhodnotenie údajov Nastavenie jednotiek hmotnosti kg, lb
Zvukový signál pre limitné váženie Možnosť ručného zadania hmotnosti táry Pripojenie dosky s relé pre ovládanie zariadení v limitnom režime Napájanie: AC 230V, DC 6V - vstavený akumulátor Režim dobíjania akumulátora Displej LCD veľkosť čísel 25mm Podsvietenie displeja - 3 režimy Signalizácia stavu akumulátora Dĺžka prevádzky: 200 hod. bez podsvietenia a bez RS-232, 60 hodín s podsvietením a bez RS-232, 56 hod. s podsvietením a s RS-232.

Dodatočné parametre

Kategória: Indikátory
Hmotnosť: 2 kg
Použitie: Predaj váh, Prenájom váh, Servis váh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: